Druhé kolo okresní školní ligy v plavání - 10. 12. 2015

Už podruhé jsme se vydali směrem Rychnov nad Kněžnou, kde se konalo druhé kolo závodů pro žáky II. stupně. Opět jsme museli vstávat brzy, autobus nám odjížděl v 5:30 hodin, ale zároveň jsme se moc těšili, jak v tomto kole dopadneme. Do osvědčené sestavy (Gabča, Anička, Matěj Skalický a Tom) jsme tentokrát přibrali ještě Matěje Maršíka.

Po ranní snídani v „mlíčáku“ na náměstí v Rychnově jsme pokračovali směrem k bazénu. Před prvním kolem jsme byli trochu nervózní. Každý plaval 50 m volným způsobem, časy se nám sčítaly, výsledný čas 2:43:99 minut. Po prvním kole proběhla zábavná soutěž ve stavění lidské pyramidy, které jsme se také zúčastnili. Pak následovala druhá rozplavba a volná zábava. V 11:30 hodin bylo vyhlášení a my skončili na vynikajícím prvním místě. Tentokrát jsme porazili i Dobrušku, která byla minule první.